Hipnoz nedir? Tedavi amaçlı nerelerde kullanılır?

Hipnoz nedir? Tedavi amaçlı nerelerde kullanılır?

Hipnoz ile sigarayı bırakma:

Sigarayı bırakmak istiyorsunuz. Bir türlü bırakamıyorsunuz. Hipnoz yöntemini denediniz mi? "Bilinçli hipnoz" tekniği ile "sigarayı" bırakmak mümkün olabilmektedir.
Migren ağrılarından kurtulmak: Migren teşhisi aldınız. Nöroloji doktorunuz her türlü tetkiki yaptırdı. Ek başka bir sorununuz yok. İlaçlara rağmen krizleriniz ile başınız belada. "Bilinçli hipnoz" tekniğinden fayda görebileceğinizi biliyormusunuz?

Fobiler: Yükseklik, ameliyat, endoskopi, böcek, yalnızlık korkusu... gibi pek çok fobi tedavisinde bilinçli hipnoz tekniğinden fayda görebilirsiniz.

Kilo vermek: Diyabet ve hormonal bozukluklarınız yok ve iştahınız nedeni ile ciddi bir kilo sorununuz var. Bilinçli hipnoz teniği ile iştah ve kilonuzu kontrol altına alabilmek mümükündür.

Okul başarısını arttırmak, sınav sresini engellemek, işe veya kitap okumaya konsantrasyonunuzu arttırmak... için bilinçli hipnoz tedavisi uygulanabilmektedir.

Hipnoz nedir? Tedavi amaçlı nerelerde kullanılır? - Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nejat Gülgör , Cerrahi Merkezi,hemoroit,basur,safra kesesi ,tırnak batması ,cocuk sünnet , bursa sünnet cerrahisi , cekirge sağlık plaza ,Genel Cerrahi, Bursa,safra kesesi, endoskopi, kolonoskopi, fıtık, reflü, basur, lazerle
Sigarayı bırakmak istiyorsunuz. Bir türlü bırakamıyorsunuz. Hipnoz yöntemini denediniz mi? "Bilinçli hipnoz" tekniği ile "sigarayı" bırakmak mümkün olabilmektedir. Migren ağrılarından kurtulmak: Migren teşhisi aldınız. Nöroloji dokto
sigarayi-birakmak-istiyorsunuz-bir-turlu-birakamiyorsunuz-hipnoz-yontemini-denediniz-mi-bilincli-hipnoz-teknigi-ile-sigarayi-birakmak-mumkun-olabilmektedir-migren-agrilarindan-kurtulmak-migren-teshisi-aldiniz-noroloji-doktorunuz-her-turlu-tetki