YENİ NESİL MİDE BALONU (SPATZ) İLE ZAYIFLAMA

  • Anasayfa
  • YENİ NESİL MİDE BALONU (SPATZ) İLE ZAYIFLAMA

YENİ NESİL MİDE BALONU (SPATZ) İLE ZAYIFLAMA

Mide balonları nasıl çalışır?

Mide balonları yer kaplaması için mideye yerleştirilirler ve bu sayede midenin normalden daha yavaş boşalmasına neden olurlar. Bunu yaparak, daha uzun süre midenizin dolu olduğuna dair sinyaller gönderir ve bu şekilde kilo vermenize yardımcı olur! Spatz3 gibi kilo verdirme balonları 15 dakikalık kısa bir işlemle yerleştirilir ve herhangi bir insizyona veya hastanede kalmaya gerek olmaz. Bir saat içinde taburcu edilir ve evinize gönderilirsiniz, bu da işlemi en güvenli bariatrik cerrahi seçeneklerinden biri haline getirir. 

İki farklı çeşit mide balonu vardır:

  1. Ayarlanabilir balonlar
  2. Ayarlanamayan balonlar

Spatz3 gibi ayarlanabilir balonlar, balon hacminin arttırılmasına veya azaltılmasına izin verirken, ayarlanamayan balonlar tek hacimli sistemlerdir. Ayarlanabilir bir sistem olarak Spatz3, hem en yüksek genel başarı oranına hem de herhangi bir mide balonunda en yüksek kilo kaybına sahip olmaktan gurur duyar.

 

Mide Balonu Hacim Artışı

 

Balonun hacmini arttırarak, tüm tedavi süresi boyunca tedavi etkinliğini genişletebilirsiniz. 4.aydan itibaren vücut balona alışır ve kilo vermede durgunluk başlar hatta bazı hastalar bu dönemde verdikleri kiloları geri alırlar. Spatz3 hacim ayarlaması sayesinde hastalar tüm tedavi süreci boyunca kilo vermeye devam ederler. Pazardaki tek ayarlanabilir balon olan Spatz3 hacim arttırma özelliğine sahiptir.

 

 

Mide Balonu Hacim Azaltma

 

Balon tedavisi gören 10 hastadan 1’i balonu tolere edemez ve çıkarılmasına ihtiyaç duyar. Spatz3 ile hastalar, balonun hacmini azaltarak erken çıkarılmasını önleyebilir ve bu sayede mide balonunu çıkarmak zorunda kalacak %10’luk gruptaki hastalar için tedaviyi mümkün kılar.

 

Spatz3 gibi ayarlanabilir bir balonla, hastalar erken çıkarma ihtimali korkusu olmadan kilo verme hedeflerine ulaşmak için daha yüksek şansa sahiptir.

 

Spatz3 Bütünsel Kilo Verme Programı:

Pazardaki tek ayarlanabilir balon olduğu için, insanlar çoğu zaman tüm işi balonun yaptığını varsayarlar. Ancak gerçek bu değildir. Spatz3’ten en iyi sonuçları almak için, sağlıklı ve daha aktif bir yaşam tarzına geçiş için gerekli adımlar atılmalıdır. Örneğin, diyet ve egzersize başlamak, balonunuz için oldukça önemlidir ve fazla vücut ağırlığınızı her zamankinden daha hızlı düşürmenize yardımcı olur! Dünya çapında 70,000’den fazla başarılı balon yerleştirme işlemiyle Spatz3, kilo verme hedeflerinize ulaşmanız ve uzun vadede sağlıklı bir yaşam yaratmanız için en etkili balon uygulamasıdır.

Eğer fazla kiloluysanız ve değişime hazırsanız, Spatz3 ayarlanabilir mide balonu sizin için çözüm olacaktır. Ayarlanabilir balonun avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için websitemizi ziyaret edin ve herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

YENİ NESİL MİDE BALONU (SPATZ) İLE ZAYIFLAMA - Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nejat Gülgör , Cerrahi Merkezi,hemoroit,basur,safra kesesi ,tırnak batması ,cocuk sünnet , bursa sünnet cerrahisi , cekirge sağlık plaza ,Genel Cerrahi, Bursa,safra kesesi, endoskopi, kolonoskopi, fıtık, reflü, basur, lazerle,
Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nejat Gülgör , Cerrahi Merkezi,hemoroit,basur,safra kesesi ,tırnak batması ,cocuk sünnet , bursa sünnet cerrahisi , cekirge sağlık plaza ,Genel Cerrahi, Bursa, odunluk, zorlu plaza, mide balonu, polip
mide-balonu-spatz-zayiflama-obezite-genel-cerrahi-nejat-gulgor-endoskopi-kilo-verme-